Informācija medijiem

Purvciema un Dārzciema apkaimēs 713 ēkām paredzēta adresācijas maiņa (0)

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros no šā gada 10. oktobra līdz 08. novembrim norisinās publiskā apspriešana par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Purvciema un Dārzciema apkaimē. Konkrētajai publiskajai apspriešanai nodotas kopumā 713 ēkas un 251 zemes vienības, lai tām piešķirtu Ministru kabineta prasībām atbilstošas  adreses.

Ziepniekkalna apkaimē 440 adresācijas objektiem paredzēta adresācijas maiņa (0)

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros no šā gada 26. septembra līdz 18. oktobrim norisinās publiskā apspriešana par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Ziepniekkalna apkaimē. Konkrētajai publiskajai apspriešanai nodotas kopumā 303 ēkas un 137 zemes vienības, lai tām piešķirtu Ministru kabineta prasībām atbilstošas  adreses. Publiskās apspriešanas laikā pie ēku fasādēm, kuras skar adresācijas maiņa, tiks izvietoti informatīvie materiāli par piedāvāto jauno adresi, par ko iespējams izteikt argumentētu viedokli, aizpildot aptaujas anketu.

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros publiskajai apspriešanai tiek nodotas 160 ēkas un 113 zemes vienības (0)

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros no šā gada 14.septembra līdz 9.oktobrim norisinās publiskā apspriešana par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu vairākās Rīgas apkaimēs. Konkrētajai publiskajai apspriešanai nodotas kopumā 160 ēkas un 113 zemes vienības, lai tām piešķirtu Ministru kabineta prasībām atbilstošas  adreses. Publiskās apspriešanas laikā pie ēku fasādēm, kuras skar adresācijas maiņa, tiks izvietoti informatīvie materiāli par piedāvāto jauno adresi, par ko iespējams izteikt argumentētu viedokli, aizpildot aptaujas anketu.

Lai saņemtu atļauju pirms koku ciršanas lieguma perioda, šogad iesniegums Būvvaldē jāiesniedz ne vēlāk kā līdz 23. martam (0)

Katru gadu no 15. aprīļa līdz 30. jūnijam Rīgas pilsētas teritorijā ir noteikts koku ciršanas lieguma periods. Tādēļ iedzīvotājiem, kam nepieciešams saņemt koku ciršanas atļauju pirms lieguma perioda, iesniegums Būvvaldē jāiesniedz ne vēlāk kā līdz šā gada 23. martam. Iesniegumi, kuri tiks saņemti vēlāk, secīgi tiks izskatīti Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdēs, taču izsniegtās koku ciršanas atļaujas varēs tikt realizētas tikai lieguma periodam noslēdzoties – no šā gada 1. jūlija.

Būvvalde informē par Adresācijas sakārtošanas projekta publisko apspriešanu Brasas, Skanstes un Pētersalas - Andrejsalas apkaimē (0)

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros no šī gada 7.februāra līdz 7.martam norisinās publiskā apspriešana par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Brasas, Skanstes un Pētersalas - Andrejsalas apkaimē, kur publiskai apspriešanai nodotas 669 ēkas un 128 zemes vienības, kam plānots mainīt vai no jauna piešķirt individuālas unikālas adreses.