Būvvalde demontē lieljaudas serverus dzīvoklī

Versija drukāšanai
Būvvalde demontē lieljaudas serverus dzīvoklī

Šodien Būvvaldei nācās piemērot aizvietotājizpildi pret vienu no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, kas daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis lieljaudas serverus, neievērojot ne tikai būvniecības regulējošo normatīvo aktu prasības, bet arī potenciāli apdraudot ēkas iedzīvotājus, jo serveriem netika nodrošināta atbilstoša dzesēšana.

“Šis ir kārtējais pierādījums tam, cik laikietilpīgs un birokrātisks ir Administratīvā procesa likums. Mēs vairākus mēnešus esam veikuši saraksti, vairakkārt apsekojuši konkrēto dzīvokli, lieguši konkrētās telpas šādi ekspluatēt, piemērojuši administratīvos sodus, brīdinājuši, ja labprātīgi netiks izpildīts mūsu atzinumā noteiktais aizliegums, tad mums ir tiesības pārtraukt šo darbību viņu vietā. Visas šīs darbības mums ir jāveic, jo tā nosaka likums, uzsver Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. “Būvvalde, kā jau likumā tas noteikts, uzņēmējam ir devusi pietiekamu laiku, lai atrastu jaunas telpas, tādējādi neliedzot nodrošināt sniegtā pakalpojuma nepārtrauktību, taču tā kā konkrētajā gadījumā telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējs šo telpu neatļauto izmantošanu nav pārtraucis, Būvvaldes inspektori šodien veica aizvietotājizpildi, policijas klātbūtnē iekļūstot dzīvoklī un demontēja lieljaudas serverus.”

Papildu informācija:
Ilze Žūka
Rīgas pilsētas būvvaldes
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr. +371 67105933
Mob. tālr. +371 26617064
E-pasts: ilze [dot] zuka [at] riga [dot] lv

Komentāri

Dāmas un kungi!

Vai jums nešķiet, ka jūsu darbības tiek uzskatītas par noziedzīgiem darījumiem, kas izdarītās grupā, izmantojot savu dienesta stāvokl? Jā nē, tad lūdzu paskaidrot.

Gaidu atbildi publiski šeit vai caur e-mail.

Būvvalde strādā atbilstoši normatīvajos aktos tai noteikto funkciju un tiesību ietvaros.