21 | 02 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 24.02.2020. sēdes Nr. 9 darba kārtība

 

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1;
24.02.2020. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

24.02.2020. SĒDES NR. 9 DARBA KĀRTĪBA

 

 1. Iesniegumu izskatīšana

 1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1 G. Šteingolde-Varna Pētersalas iela 18B (12. grupa, 49. grunts)
1.1.2. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 5. šķērslīnija 3
(88. grupa, 22. grunts)

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Āgenskalna iela 1
(60. grupa, 139. grunts);
Zemesgabals bez adreses
(60. grupa, 2086. grunts),
Āgenskalna ielā
1.2.2. E. Biseniece Zvejnieku iela 16
(62. grupa, 2049. grunts)
1.2.3. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(97. grupa, 2001. grunts),
pie Zilās ielas 1
1.2.4. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(97. grupa, 91. grunts), pie Zilās ielas 3
1.2.5. E. Biseniece Zilā iela 11 (97. grupa, 2000. grunts)
1.2.6. V. Freimanis Irlavas iela 34A
(81. grupa, 108. grunts)
1.2.7. V. Freimanis Kalnciema iela 91
(76. grupa, 68. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Induļa iela 20
(70. grupa, 308. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Dārzciema iela 64
(121. grupa, 2489. grunts),
pie Dārzciema ielas 70
1.2.10. V. Kondrāte Dārzciema iela 86
(121. grupa, 1267. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Tomsona iela 8
(24. grupa, 154. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Juglas krastmala 15
(92. grupa, 469. grunts);
Juglas krastmala 13
(92. grupa, 2495. grunts);
Dzirnupes iela 5
(92. grupa, 2180. grunts)
1.2.13. G. Šteingolde-Varna Mangaļu prospekts bez numura (120. grupa, 1477. grunts)
1.2.14. G. Šteingolde-Varna Jaunciema 7. šķērslīnija
(114. grupa, 479. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 114 0477), pie Jaunciema 7. šķērslīnijas 11A
1.2.15. G. Šteingolde-Varna Jaunā Mežaparka iela 4
(90. grupa, 231. grunts, kadastra apzīmējums 0100 090 0264)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 83
(63. grupa, 70. grunts)
1.3.2. V. Freimanis Drustu iela 1
(105. grupa, 135. grunts)
1.3.3. V. Freimanis Ojāra Vācieša iela 2E
(55. grupa, 4. grunts),
Arkādijas parkā
1.3.4 V. Freimanis Sērenes iela 7
(107. grupa, 2011. grunts)
1.3.5. V. Freimanis Kazdangas iela 23
(119. grupa, 2013. grunts)
1.3.6. V. Freimanis Zolitūdes iela 52
(99. grupa, 713. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Jāņogu iela bez numura
(125. grupa, 6724. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Pildas iela 27
(118. grupa, 101. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Tīnūžu iela 1A
(121. grupa, 306. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna zemesgabals bez adreses
(11. grupa, 142. grunts, kadastra apzīmējums 0100 011 0133), Viesturdārzā
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Biķernieku iela bez numura (122. grupa, 2023. grunts) un
Vecās Biķernieku ielas teritorija, kadastra apzīmējums 0100 092 9000
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals bez numura,
kadastra apzīmējums 0100 013 0034,
pie Ilzenes ielas 1A
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Atlantijas iela 54
(120. grupa, 2499. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Kārļa Vatsona iela 17
(84. grupa, 251. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                       I. Bernovska
p.i.                                                                                                                                      V. Freimanis