31 | 01 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 03.02.2020. sēdes Nr. 6 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Petrovs

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1;
03.02.2020. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
03.02.2020. SĒDES NR. 6 DARBA KĀRTĪBA

1. Iesniegumu izskatīšana

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA

INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1 V. Kondrāte Kārsavas iela bez numura

(71. grupa, 2421. grunts),

pie Kraukļu ielas 32

 

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA

INSPEKTORS

ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Rail Baltica “Starptautiskās lidostas “Rīga”” dzelzceļa stacijas saistītās infrastruktūras un estakādes I kārtas: posms no Zolitūdes ielas līdz dzelzceļa stacijai starptautiskajā lidostā “Rīga” būvniecība
1.2.2. V. Freimanis Kalnciema iela 38

(59. grupa, 150. grunts);

Melnsila ielas sarkanās līnijas

(kadastra apzīmējums 0100 059 2047)

1.2.3. V. Freimanis Astras iela bez numura

(75. grupa, 483. grunts),

pie Astras ielas 11

1.2.4. V. Freimanis Valdeķu iela bez numura

(79. grupa, 375. grunts);

Spulgas ielas sarkanās līnijas

(kadastra apzīmējums 0100 107 9003)

1.2.5. V. Kondrāte Ķengaraga iela 8A

(72. grupa, 286. grunts, kadastra apzīmējums 0100 072 0338)

1.2.6. V. Kondrāte Zaķusalas krastmala 19

(51. grupa, 2034. grunts)

1.2.7. V. Kondrāte Sesku iela 20

(71. grupa, 797. grunts)

1.2.8. V. Kondrāte Rencēnu iela 30

(121. grupa, 1239. grunts, kadastra apzīmējums 0100 121 1626)

1.2.9. G. Šteingolde-Varna Biķernieku iela bez numura

(122. grupa, 2023. grunts)

1.2.10. G. Šteingolde-Varna Tālivalža iela; Āraišu iela bez numura

(115. grupa, 2033. grunts)

 

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Iļģuciema iela 7

(66. grupa, 156. grunts)

1.3.2. E. Biseniece Trijādības iela 7

(49. grupa, 269. grunts)

1.3.3. E. Biseniece Lielā iela 71D

(104. grupa, 503. grunts)

1.3.4 E. Biseniece Tvaikoņu iela 3

(63. grupa, 2065. grunts)

1.3.5. E. Biseniece Dzirciema iela 123

(77. grupa, 2103. grunts)

1.3.6. E. Biseniece Slokas iela 130

(80. grupa, 2283. grunts)

1.3.7. V. Freimanis Graudu iela 61C

(107. grupa, 435. grunts;

kadastra apzīmējums 0100 107 0421)

1.3.8. V. Kondrāte Elizabetes ielā 89

(30. grupa, 152. grunts)

1.3.9. V. Kondrāte Rumbas iela 44

(125. grupa, 6672. grunts)

1.3.10. G. Šteingolde-Varna Augstienes iela 9

(127. grupa, 403. grunts)

1.3.11. G. Šteingolde-Varna Kraujas iela 2

(127. grupa, 254. grunts)

 

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska