01 | 11 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 04.11.2019. sēdes Nr. 45 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 04.11.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

04.11.2019. SĒDES NR. 45 DARBA KĀRTĪBA

 

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

 1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1. E. Biseniece Buļļu iela 51
(80. grupa, 134. grunts)

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Gregora iela bez numura
(64. grupa, 2163. grunts),
pie Gregora ielas 6;
Gregora iela 4
(64. grupa, 174. grunts);
Gregora ielas sarkanās līnijas (64. grupa, 291. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 064 2930)
1.2.2. V. Freimanis Mazā Nometņu iela 19A
(57. grupa, 40. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Bauskas ielas sarkanajās līnijās (kadastra apzīmējums 0100 052 9004),
pie Mūkusalas ielas 100
1.2.4. V. Kondrāte Augšiela 1
(37. grupa, 2003. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Maskavas iela 435
(126. grupa, 2106. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Pildas iela 41
(118. grupa, 7. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 118 0094)
1.2.7 V. Kondrāte Dārzciema iela bez numura (121. grupa, 2490. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Krustabaznīcas iela 9
(91. grupa, 90. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Hanzas iela 14
(19. grupa, 2007. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0139);
zemesgabals bez adreses
(19. grupa, 162. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0140);
Hanzas iela 10
(19. grupa, 2. grunts, kadastra apzīmējums 0100 019 0138)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Tēraudlietuves iela 3
(87. grupa, 2020. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Kokneses prospekts 2
(84. grupa, 101. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Jūrmalas gatve 90
(82. grupa, 248. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Kooperatīva iela 9
(93. grupa, 64. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Raņķa dambis 7 k-3
(49. grupa, 191. grunts; kadastra apzīmējums 0100 049 0175);
Raņķa dambis bez adreses
(49. grupa, 28. grunts)
1.3.4 V. Freimanis Ģimnastikas iela 23
(74. grupa, 12. grunts)
1.3.5 V. Freimanis zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 057 0008,
pie Ormaņu ielas 11
1.3.6. V. Freimanis Bāriņu iela 7
(57. grupa, 151. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Beverīnas iela bez numura
(107. grupa, 334. grunts),
pie Beverīnas ielas 3;
Beverīnas ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 107 0144
1.3.8. V. Freimanis Līvciema iela 26
(79. grupa, 241. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Kantora ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 105 9000,
pie Kantora ielas 24
1.3.10. V. Freimanis Misas iela 3
(79. grupa, 244. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Ģertrūdes ielas sarkanās līnijas ar kadastra apzīmējumu 0100 029 9005, pie Ģertrūdes ielas 49
1.3.12. V. Kondrāte Salaspils iela 6A
(72. grupa, 90. grunts, kadastra apzīmējums 0100 072 0200),
pretī Maskavas ielai 273 k-3
1.3.13. V. Kondrāte Grostonas iela 6B
24. grupa, 2098. grunts
1.3.14. V. Kondrāte Ūnijas iela 82
70. grupa, 2453. grunts
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Apes iela 4
(86. grupa, 62. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 4. šķērslīnija 5
(87. grupa, 199. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Aizsaules iela 1
(90. grupa, 2. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 113 0184, pie Anitas ielas 2

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                       I. Bernovska