04 | 09 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 07.09.2020. sēdes Nr. 37 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

07.09.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

07.09.2020. SĒDES NR. 37 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Freimanis Slokas iela 52A
(63. grupa, 124. grunts)
1.2.2. V. Freimanis Raņķa dambis bez numura
(49. grupa, 135. grunts),
Uzvaras parka teritorijā
1.2.3. G. Šteingolde-Varna Krišjāņa Barona iela 130 k-9
(35. grupa, 2025. grunts)
1.2.4. G. Šteingolde-Varna Lāčplēša iela 105
(40. grupa, 43. grunts);
Lāčplēša ielas teritorija,
kadastra apzīmējumi 0100 040 0126, 0100 040 9000
1.2.5. G. Šteingolde-Varna Granīta iela bez numura
(121. grupa, 4136. grunts)
1.2.6. G. Šteingolde-Varna Kaivas iela 47B
(92. grupa, 412. grunts; kadastra apzīmējums 0100 092 0359)
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Krīvu iela 20
(115. grupa, 267. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. V. Freimanis Slokas iela 88
(66. grupa, 161. grunts)
1.3.2. V. Freimanis Anniņmuižas bulvāris 4
(93. grupa, 40. grunts)
1.3.3. V. Freimanis Vībotņu iela 5
(82. grupa, 1064. grunts; kadastra apzīmējums 0100 082 1032)
1.3.4. V. Freimanis Nomales iela 3
(56. grupa, 222. grunts)
1.3.5. V. Freimanis Āpšu iela 6
(53. grupa, 243. grunts)
1.3.6. V. Freimanis Stabules iela 8
(119. grupa, 224. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Brucenes iela 12
(107. grupa, 2058. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Putnu iela bez numura
(73. grupa, 2195. grunts),
pie Putnu ielas 4
1.3.9. V. Freimanis Gardenes iela 9
(56. grupa, 2029. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Lāčplēša iela 44/46
(30. grupa, 26. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Krišjāņa Valdemāra iela 56
(24. grupa, 256. grunts)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Sesku ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 071 9022, pie zemesgabala Sesku ielā 58
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Krasta iela 103
(72. grupa, 428. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Palmu ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 086 0058, pie zemesgabala Palmu ielā 13
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Marsa gatve 16
(71. grupa, 1300. grunts),
Rīgas 244. pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Biķernieku ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 089 9001, pie ēkas Biķernieku ielā 75
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Rožu iela 3
(127. grupa, 66. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Juglas iela 2
(92. grupa, 98. grunts)
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Vecmīlgrāvja 1. līnija 41
(111. grupa, 2113. grunts);
Martas Rinkas iela 1A
(111. grupa, 2125. grunts),
Rīgas 247. pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā
1.3.20. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 012 0009, Ūmeo ielas teritorijā,
pie dzīvojamās mājas Sermuliņu ielā 16
1.3.21. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 4. šķērslīnija 7
(87. grupa, 198. grunts)
1.3.22. G. Šteingolde-Varna Kadiķu iela 5A
(16. grupa, 32. grunts; kadastra apzīmējums 0100 016 0163)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                          I.. Bernovska