06 | 03 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 09.03.2020. sēdes Nr. 11 darba kārtība

 

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

AMATU IELA 4;
09.03.2020. PLKST. 11.00
305. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

09.03.2020. SĒDES NR. 11 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.1.1. E. Biseniece Kaņepju iela 1
(100. grupa, 38. grunts)

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Beberbeķu iela 34A
(82. grupa, 499. grunts)
1.2.2. V. Freimanis Bauskas iela 170A
(73. grupa, 28. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0068)
1.2.3. V. Freimanis Amālijas iela 17
(57. grupa, 61. grunts)
1.2.4. V. Freimanis Dāliju iela 14
(105. grupa, 58. grunts)
1.2.5. V. Freimanis Melnsila iela 9
(59. grupa, 156. grunts);
Melnsila ielas sarkanās līnijas (59. grupa, 9999. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 059 2047),
pie Melnsila ielas 7
1.2.6. V. Freimanis Ziepniekkalna iela 21B
(73. grupa, 359. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0537)
1.2.7. V. Freimanis Ventspils ielas sarkanās līnijas
(56. grupa, 9999. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 056 2097)
1.2.8. V. Freimanis Mazā Nometņu iela 19A
(57. grupa, 40. grunts)
1.2.9. V. Freimanis Mūkusalas iela 78A
(52. grupa, 55. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 052 0108)
1.2.10. V. Kondrāte Stabu iela 80
(32. grupa, 47. grunts)
1.2.11. V. Kondrāte Laboratorijas iela 2
(35. grupa, 49. grunts),
Aleksandra Čaka iela 124
(35. grupa, 53. grunts)
1.2.12. V. Kondrāte Lauku iela 14
(36. grupa, 99. grunts)
1.2.13. V. Kondrāte Daugavpils iela 13
(39. grupa, 15. grunts)
1.2.14. V. Kondrāte Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela 39
(121. grupa, 2052. grunts)
1.2.15. V. Kondrāte Zaķusalas krastmala 21
(51. grupa, 51. grunts)
1.2.16. V. Kondrāte Maskavas iela bez numura
(125. grupa, 6437. grunts)
1.2.17. G. Šteingolde-Varna Krišjāņa Valdemāra iela 62
(24. grupa, 342. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 024 0405)
1.2.18. G. Šteingolde-Varna Aizkraukles iela 21
(115. grupa, 307. grunts)
1.2.19. G. Šteingolde-Varna Gaujas ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 090 9000;
Zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 090 0010;
Zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 017 0090
1.2.20. G. Šteingolde-Varna Tālivalža iela; Āraišu iela bez numura
(115. grupa, 2033. grunts)
1.2.21. G. Šteingolde-Varna Krapes iela 1
(68. grupa, 211. grunts)
1.2.22. G. Šteingolde-Varna Jaunciema gatve 326
(113. grupa, 291. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Beberbeķu iela 34A
(82. grupa, 499. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Jūrmalas gatve 106
(82. grupa, 591. grunts; kadastra apzīmējums 0100 082 1038)
1.3.3. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 83
(63. grupa, 70. grunts)
1.3.4 E. Biseniece Kuldīgas iela 19A
(63. grupa, 2074. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Vecā Buļļu iela 6
(67. grupa, 114. grunts)
1.3.6. V. Freimanis Ojāra Vācieša iela 20
(55. grupa, 172. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Friča Brīvzemnieka iela 7
(54. grupa, 27. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Vienības gatve 36
(54. grupa, 69. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Priedaines iela 17A
(99. grupa, 2109. grunts)
1.3.10. V. Freimanis Kartupeļu iela 37
(73. grupa, 534. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0518)
1.3.11. V. Freimanis Bišu iela 1
(58. grupa, 58. grunts)
1.3.12. V. Freimanis Atgāzenes iela 26
(74. grupa, 60. grunts)
1.3.13. V. Freimanis Valguma iela 4A
(49. grupa, 253. grunts)
1.3.14. V. Freimanis Šampētera iela 125
(81. grupa, 309. grunts)
1.3.15. V. Kondrāte Bruņinieku iela 40
(29. grupa, 18. grunts)
1.3.16. V. Kondrāte Krāslavas iela 9
(40. grupa, 73. grunts)
1.3.17. V. Kondrāte Pildas iela 27
(118. grupa, 101. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Tilta iela 14
(16. grupa, 93. grunts)
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Kārļa Vatsona iela 17
(84. grupa, 251. grunts)
1.3.20. G. Šteingolde-Varna Tadenavas iela 1
(127. grupa, 197. grunts)
1.3.21. G. Šteingolde-Varna Atlantijas iela 54
(120. grupa, 2499. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                              I. Bernovska