06 | 12 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 09.12.2019. sēdes Nr. 50 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 09.12.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

 

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

09.12.2019. SĒDES NR. 50 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Dīgstu iela 2
(108. grupa, 60. grunts; kadastra apzīmējums 0100 108 2068)
1.2.2. E. Biseniece Vakarbuļļu iela 8
(109. grupa, 42. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Dāliju iela bez numura
(105. grupa, 2154. grunts),
pie Dāliju ielas 20D
1.2.4. V. Freimanis Zantes iela 13
(99. grupa, 2343. grunts)
1.2.5. V. Freimanis Kalnciema iela 38
(59. grupa, 150. grunts);
Melnsila ielas sarkanās līnijas (kadastra apzīmējums 0100 059 2047)
1.2.6. V. Freimanis Beberbeķu 9 līnija 20A
(82. grupa, 967. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 082 0937)
1.2.7. V. Freimanis Sātiņu iela 9
(82. grupa, 2566. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 082 1161)
1.2.8. V. Freimanis Cigoriņu iela 1
(55. grupa, 6. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Augšiela 1
(37. grupa, 2003. grunts)
1.2.10. V. Kondrāte Krasta iela 21
(41. grupa, 135. grunts)
1.2.11. V. Kondrāte Stabu iela 80
(32. grupa, 47. grunts)
1.2.12. V. Kondrāte Zeltiņu iela 55
(71. grupa, 2544. grunts)
1.2.13. V. Kondrāte Viļānu iela 6
(46. grupa, 70. grunts)
1.2.14. V. Kondrāte Krišjāņa Valdemāra iela 94B (24. grupa, 15. grunts)
1.2.15. V. Kondrāte Vaidavas iela 3B
(70. grupa, 2285. grunts)
1.2.16. V. Freimanis Uguns iela 2
(127. grupa, 720. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 127 0714)

 1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. V. Kondrāte K. Valdemāra iela 65
(19. grupa, 4. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Imantas 8. līnijas sarkanās līnijas (93. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 093 9010),
pie Imantas 8. līnijas 11
1.3.3. E. Biseniece Trijādības iela 7
(49. grupa, 269. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Z zemesgabals bez adreses
(63. grupa, 8. grunts);
Zemesgabals bez adreses
(63. grupa, 4. grunts), Motoru ielā,
pie Riekstu ielas 7
1.3.5. E. Biseniece Vestienas ielas sarkanās līnijas (38. grupa, 37. grunts; kadastra apzīmējums 0100 038 0033),
pie Vestienas ielas 2J;
Jaunciema gatves sarkanās līnijas (114. grupa, 9000. grunts),
pie Jaunciema gatves 240A;
Jaunmoku ielas sarkanās līnijas (75. grupa, 664. grunts; kadastra apzīmējums 0100 075 9018),
pie Jaunmoku ielas 12
1.3.6. E. Biseniece Purvciema iela 23A
(70. grupa, 926. grunts)
1.3.7. E. Biseniece Kalnciema iela 95A
(76. grupa, 272. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Šampētera iela 11
(76. grupa, 222. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Dīķa ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 074 9010),
pie Dīķa ielas 4
1.3.10. V. Freimanis Kartupeļu ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 073 0028),
pie Kartupeļu ielas 48
1.3.11. V. Freimanis Sārtes iela 33
(106. grupa, 517. grunts)
1.3.12. V. Freimanis Turlavas iela 22
(82. grupa, 975. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 082 0975)
1.3.13. V. Freimanis Bramberģes iela 49
(106. grupa, 60. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 106 0938)
1.3.14. V. Kondrāte Aristida Briāna iela 13
(24. grupa, 98. grunts)
1.3.15. V. Kondrāte Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8
(9. grupa, 41. grunts)
1.3.16. V. Kondrāte Mazā Lubānas iela 16
(47. grupa, 2017. grunts)
1.3.17. V. Freimanis Plaužu iela 26
(121. grupa, 1198. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 121 1156)
1.3.18. V. Kondrāte Ilūkstes iela 109
(71. grupa, 1542. grunts)
1.3.19. V. Freimanis Augstienes iela 9
(127. grupa, 403. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                         I. Bernovska
p.i.                                                                                                                                          V. Freimanis