08 | 11 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 11.11.2019. sēdes Nr. 46 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 11.11.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

 

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

11.11.2019. SĒDES NR. 46 DARBA KĀRTĪBA

 1.Iesniegumu izskatīšana

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Dzintara iela 63
(109. grupa, 84. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Dzintara iela 63
(109. grupa, 84. grunts)
1.2.3. E. Biseniece Dzintara iela 63
(109. grupa, 84. grunts)
1.2.4. E. Biseniece Jūrmalas gatve 82
(82. grupa, 309. grunts)
1.2.5. V. Freimanis Kārļa Ulmaņa gatve bez numura
(82. grupa, 2552. grunts);
Kārļa Ulmaņa gatves sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 082 9012,pie krustojuma ar Gaviezes ielu
1.2.6. V. Freimanis Jūrkalnes iela 46
(99. grupa, 174. grunts);
Jūrkalnes iela 48B
(99. grupa, 386. grunts, kadastra apzīmējums 0100 099 0385)
1.2.7. V. Kondrāte Kanāla iela 41
(128. grupa, 291. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Annas Sakses iela 21
(84. grupa, 2086. grunts);
Ezermalas iela 27
(84. grupa, 2046. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Juglas ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 122 0009

 1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Slokas iela 49A
(64. grupa, 69. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 100
(63. grupa, 165. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Darba iela 8 (64. grupa, 345. grunts)
1.3.4. V. Freimanis Kolkasraga iela bez numura
(56. grupa, 406. grunts);
Kolkasraga iela bez numura
(56. grupa, 245. grunts)
1.3.5. V. Freimanis Valtaiķu iela bez numura
(99. grupa, 2124. grunts),
pie Valtaiķu ielas 30
1.3.6. V. Kondrāte Brīvības iela 182
(27. grupa, 8. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Marijas iela 6
(30. grupa, 82. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Višķu iela 2 k-1
(126. grupa, 66. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Višķu iela 2 k-1
(126. grupa, 66. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Nīcgales iela 15
(70. grupa, 33. grunts);
Stirnu iela 15
(70. grupa, 2202. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Pētersalas iela 18B
(12. grupa, 49. grunts);
Pētersalas iela 18
(12. grupa, 122. grunts)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Mastu iela bez numura
(12. grupa, 221. grunts),
pie Mastu ielas 4
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Hipokrāta iela bez numura
(122. grupa, 345. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Brīvības gatve 324
(115. grupa, 133. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Jaunciema gatve 61
(128. grupa, 113. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Annas Sakses iela 7
(84. grupa, 16. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Anitas iela 6
(113. grupa, 39. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska