09 | 04 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 14.04.2020. sēdes Nr. 16 darba kārtība

UZMANĪBU!

ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU “COVID-19” VĪRUSA DĒĻ, RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS SĒDES UZ LAIKU TIEK SLĒGTAS, APMEKLĒTĀJI SĒDĒS NETIEK PIEŅEMTI!

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

14.04.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

14.04.2020. SĒDES NR. 16 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Klīveru iela 2 (49. grupa, 54. grunts)
1.2.2. K. Vilciņa Lucavsalas iela 5
(51. grupa, 20. grunts; kadastra apzīmējums 0100 051 0017)
1.2.3. K. Vilciņa Mazā Nometņu iela 19A
(57. grupa, 40. grunts)
1.2.4. V. Kondrāte Šarlotes iela 1
(23. grupa, 101. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Brīvības iela 75
(23. grupa, 108. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Laboratorijas iela 2
(35. grupa, 49. grunts);
Aleksandra Čaka iela 124
(35. grupa, 53. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Maskavas iela bez numura
(125. grupa, 6437. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Krišjāņa Valdemāra iela 62
(24. grupa, 342. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 024 0405)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Laimdotas iela 3
(115. grupa, 70. grunts)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Biķernieku iela bez numura
(92. grupa, 2496. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. K. Vilciņa Apguldes ielas sarkanās līnijas (106. grupa, 9006. grunts; kadastra apzīmējums 0100 083 0017),
pie mājas Apguldes ielā 3
1.3.2. E. Biseniece Iļģuciema iela 7
(66. grupa, 156. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Buļļu iela 1 (66. grupa, 80. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Usmas ielas sarkanās līnijas (64. grupa, 153. grunts; kadastra apzīmējums 0100 064 0150), pie Usmas ielas 20
1.3.5. K. Vilciņa Valdeķu iela 51
(107. grupa, 2220. grunts),
pie mājas Valdeķu ielā 53;
Zemesgabals bez adreses
(107. grupa, 2214. grunts),
pie mājas Ozolciema ielā 16 k-2;
Zemesgabals bez adreses
(107. grupa, 2153. grunts),
pie mājas Ozolciema ielā 16 k-6
1.3.6. K. Vilciņa Spulgas ielas sarkanās līnijas (107. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 107 9003),
pie Spulgas ielas 2E
1.3.7. K. Vilciņa Āgenskalna ielas sarkanās līnijas (60. grupa, 189. grunts; kadastra apzīmējums 0100 060 0185), pie Āgenskalna ielas 2 un 5, pie Slokas ielas 37
1.3.8. K. Vilciņa Kantora iela 35A
(105. grupa, 526. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte K. Valdemāra iela 65
(19. grupa, 4. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Brīvības gatve 342
(92. grupa, 112. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Hanzas ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 018 9999,
pie Hanzas ielas 16A
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Aplokciema iela bez numura (68. grupa, 2006. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Sarmas iela 2
(111. grupa, 172. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                         I. Bernovska