11 | 10 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 14.10.2019. sēdes Nr. 42 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 14.10.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

14.10.2019. SĒDES NR. 42 DARBA KĀRTĪBA

 

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

 1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 3. 4.
1.1.1. V. Kondrāte Ķengaraga iela 10
(72. grupa, 2047. grunts)
1.1.2. V. Kondrāte Maskavas iela 239
(72. grupa, 2021. grunts)

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Freimanis Jāņa Čakstes gatves būvniecība posmā no Vienības gatves līdz Valdeķu ielai, Rīgā
1.2.2. V. Freimanis Jāņa Čakstes gatves būvniecība posmā no Valdeķu ielas līdz Ziepniekkalna ielai, Rīgā
1.2.3. V. Freimanis Beberbeķu 9 līnija 20A
(82. grupa, 967. grunts; kadastra apzīmējums 0100 082 0937)
1.2.4. V. Kondrāte Pildas iela 35
(118. grupa, 97. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Ķengaraga iela 10A
(72. grupa, 114. grunts);
Ķengaraga iela 10B
(72. grupa, 465. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Stopiņu iela 30
(71. grupa, 2796. grunts)
1.2.7 V. Kondrāte Stirnu iela 40
(71. grupa, 4. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Stirnu iela 25
(70. grupa, 512. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Grostonas iela 9
(24. grupa, 2087. grunts)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Hanzas iela 14
(19. grupa, 2007. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0139),
zemesgabals bez adreses
(19. grupa, 162. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0140),
Hanzas iela 10
(19. grupa, 2. grunts, kadastra apzīmējums 0100 019 0138)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Kuršu iela 27
(92. grupa, 116. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Hipokrāta iela 2
(122. grupa, 2078. grunts), pie ēkas lit. 0100 122 2078 017 (eksperimentālā klīnika)

 1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Kooperatīva iela 8A
(93. grupa, 2229. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Dzirciema iela 123
(77. grupa, 2103. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Vaidelotes iela 24
(67. grupa, 2054. grunts)
1.3.4 E. Biseniece Šampētera iela 9A
(76. grupa, 2097. grunts)
1.3.5 E. Biseniece Codes iela 8
(106. grupa, 136. grunts)
1.3.6. V. Freimanis Jaunpils ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 075 0030),
pie Spāres ielas 12
1.3.7. V. Freimanis Valtaiķu iela bez numura
(99. grupa, 2124. grunts),
pie Valtaiķu ielas 30
1.3.8. V. Freimanis Ventspils ielā 12
(56. grupa, 38. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Šampētera iela 71
(81. grupa, 320. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Aleksandra Čaka iela 54
(29. grupa, 56. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Klostera iela 17
(8. grupa, 58. grunts),
pie Torņa ielas 1
1.3.12. V. Kondrāte Artilērijas iela 69
(34. grupa, 129. grunts)
1.3.13. V. Kondrāte Slāvu iela 21
(71. grupa, 49. grunts),
 pie Slāvu ielas 23 k-1
1.3.14. V. Kondrāte Krustpils iela 12 k-1
(121. grupa, 2017. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Bruņinieku iela 89
(37. grupa, 57. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Emmas iela 1A
(112. grupa, 1. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Maskavas iela 185
(46. grupa, 123. grunts, kadastra apzīmējums 0100 046 0169)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Matīsa iela 20
(28. grupa, 84. grunts)
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Stirnu iela bez numura
(70. grupa, 2445. grunts), pie ēkas Dzelzavas ielā 37
1.3.20. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 4. šķērslīnija 5
(87. grupa, 199. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                      I. Bernovska