12 | 06 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 15.06.2020. sēdes Nr. 25 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

15.06.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

15.06.2020. SĒDES NR. 25 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA

INSPEKTORS

ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Motoru iela 6 (77. grupa, 128. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Tāšu iela 10 (82. grupa, 2249. grunts)
1.2.3. V. Kondrāte Krustpils iela 53
(121. grupa, 1225. grunts)
1.2.4. V. Kondrāte Stabu iela 80
(32. grupa, 47. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Krišjāņa Barona iela 99C
(27. grupa, 2015. grunts; kadastra apzīmējums 0100 027 0024)
1.2.6. V. Kondrāte Vaidavas iela bez numura
(70. grupa, 2066. grunts),
pie Vaidavas 2 k-1
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Gaujas ielas teritorija, kadastra apzīmējums 0100 090 9000;
zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 017 0090
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Juglas krastmala 15
(92. grupa, 469. grunts);
Juglas krastmala 13
(92. grupa, 2495. grunts);
Dzirnupes iela 5
(92. grupa, 2180. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Palangas iela 10A
(77. grupa, 62. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Palangas iela 10 B
(77. grupa, 61. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Enkura iela 7 (62. grupa, 155. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Rojas iela 15 (108. grupa, 95. grunts)
1.3.5. V. Freimanis Pārslas ielas sarkanās līnijas
(56. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 056 0151),
pie Pārslas ielas 3;
Pārslas iela 3
(56. grupa, 136. grunts; kadastra apzīmējums 0100 056 0337)
1.3.6. V. Freimanis Kalnciema iela 12A
(61. grupa, 156. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Dīķa iela 22
(74. grupa, 55. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Zalves iela 101A
(81. grupa, 557. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Eduarda Smiļģa iela 23
(58. grupa, 103. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Dzirnavu iela 126
(41. grupa, 40. grunts),
pie Gogoļa ielas 16
1.3.11. V. Kondrāte Matīsa iela 20
(28. grupa, 84. grunts)
1.3.12. V. Kondrāte Daugavpils iela 10
(44. grupa, 1. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Strazdumuižas parks
(92. grupa, 37. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Lielvārdes iela 22
(115. grupa, 194 grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Atlantijas iela 91
(120. grupa, 839. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Aplokciema iela bez numura
(68. grupa, 2006. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska