13 | 03 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 16.03.2020. sēdes Nr. 12 darba kārtība

UZMANĪBU!

ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU “COVID-19” VĪRUSA DĒĻ, RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS SĒDES UZ LAIKU TIEK SLĒGTAS, APMEKLĒTĀJI SĒDĒS NETIEK PIEŅEMTI!

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

AMATU IELA 4;
16.03.2020. PLKST. 11.00
305. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

16.03.2020. SĒDES NR. 12 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1. G. Šteingolde-Varna Vecāķu prospekts 155B (120. grupa, 2520. grunts, kadastra apzīmējuma Nr. 0100 120 0727

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Freimanis Amālijas iela 17
(57. grupa, 61. grunts)
1.2.2. V. Freimanis Irlavas iela 34A
(81. grupa, 108. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Astras iela bez numura
(75. grupa, 483. grunts),
pie Astras ielas 11
1.2.4. V. Freimanis Dāliju iela 14
(105. grupa, 58. grunts)
1.2.5. V. Freimanis Īvandes iela 8
(106. grupa, 271. grunts)
1.2.6. V. Freimanis Zaļenieku iela bez numura
(79. grupa, 2061. grunts)
1.2.7. V. Freimanis Bauskas iela 170A
(73. grupa, 28. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0068)
1.2.8. V. Kondrāte Brīvības iela 75
(23. grupa, 108. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Laboratorijas iela 2
(35. grupa, 49. grunts);
Aleksandra Čaka iela 124
(35. grupa, 53. grunts)
1.2.10. V. Kondrāte Šarlotes iela 1
(23. grupa, 101. grunts)
1.2.11. V. Kondrāte Upeņu iela bez numura
(71. grupa, 1068. grunts),
pie Ūnijas iela 99
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Auduma iela 29
(91. grupa, 2195. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Hipokrāta iela 24
(122. grupa, 2022. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Viļņas iela 22 (66. grupa, 22. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Vaidelotes iela 14
(67. grupa, 280. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Voleru iela 43 (98. grupa, 19. grunts)
1.3.4 E. Biseniece Kooperatīva iela 4 (93. grupa, 76. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(93. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 093 0523);
Imantas 8. līnijas sarkanajās līnijās, pie Imantas 8. līnijas 5
1.3.6. V. Freimanis Raudas iela 31
(75. grupa, 267. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Ojāra Vācieša iela 20
(55. grupa, 172. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Vienības gatve 36
(54. grupa, 69. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Sērenes iela 7
(107. grupa, 2011. grunts)
1.3.10. V. Freimanis Irbenes iela 19
(107. grupa, 2079. grunts),
pie ēkas Irbenes ielā 19A
1.3.11. V. Freimanis Kartupeļu iela 37
(73. grupa, 534. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0518)
1.3.12. V. Kondrāte Matīsa iela 20
(28. grupa, 84. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Ainažu iela 12
(92. grupa, 239. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Ulža iela 7
(127. grupa, 174. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Kārļa Vatsona iela 21
(84. grupa, 451. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Katrīnas dambis 22A, 22B
(12. grupa, 97. grunts),
pie ēkas Katrīnas dambī 22A
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Stokholmas iela 24
(84. grupa, 272. grunts) un
zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 084 0271
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Sarmas iela 2
(111. grupa, 172. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                               I. Bernovska