14 | 02 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 17.02.2020. sēdes Nr. 8 darba kārtība

 

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1;
17.02.2020. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

17.02.2020. SĒDES NR. 8 DARBA KĀRTĪBA

 1.  IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1. E. Biseniece Imantas 3. līnija 10
(99. grupa, 125. grunts)

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Slokas iela 61B
(64. grupa, 326. grunts)
1.2.2. V. Freimanis Zaļenieku iela bez numura
(79. grupa, 2061. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Īvandes iela 8
(106. grupa, 271. grunts)
1.2.4. V. Kondrāte Zemesgabals bez adrese
(121. grupa, 831. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 121 0756), pie Kaudzīšu ielas 4, Stopiņu novads
1.2.5. V. Kondrāte Brīvības gatve 232
(89. grupa, 183. grunts)
1.2.6. G. Šteingolde-Varna Gaujas ielas teritorija
(kadastra apzīmējums 0100 090 9000); Zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 090 0010
un zemesgabals bez adreses,
kadastra apzīmējums 0100 017 0090
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Biķernieku iela bez numura
(92. grupa, 2496. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Vaidavas iela 3B
(70. grupa, 2285. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Jaunā Mežaparka iela 4
(90. grupa, 231. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 090 0264)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Tadenavas iela 7
(127. grupa, 224. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(63. grupa, 8. grunts);
Zemesgabals bez adreses
(63. grupa, 4. grunts),
Motoru ielā, pie Riekstu ielas 7
1.3.2. E. Biseniece Lilijas iela 3 (66. grupa, 21. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Imantas iela 7 (93. grupa, 53. grunts)
1.3.4 E. Biseniece Buļļu iela 46 (67. grupa, 345. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(77. grupa, 99. grunts);
Zemesgabals bez adreses
(77. grupa, 115. grunts; kadastra apzīmējums 0100 077 0022),
Spilves skvērs
1.3.6. V. Freimanis Kuldīgas iela 36A
(60. grupa, 276. grunts)
1.3.7. V. Freimanis Šampētera iela 125
(81. grupa, 309. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Ārlavas iela 14
(55. grupa, 184. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Krūzes iela 24
(75. grupa, 163. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Aristida Briāna iela 13
(24. grupa, 98. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Aristida Briāna iela 13
(24. grupa, 98. grunts)
1.3.12. V. Kondrāte Bruņinieku ielā 14
(22. grupa, 5. grunts)
1.3.13. V. Kondrāte Piedrujas iela 12
(118. grupa, 51. grunts)
1.3.14. V. Kondrāte Jāņogu iela bez numura
(125. grupa, 6724. grunts)
1.3.15. V. Kondrāte Dzelzavas ielas sarkanajās līnijās (70. grupa, 241. grunts, kadastra apzīmējumu 0100 070 9010), pie Braslas ielas 15
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Tadenavas iela 1
(127. grupa, 197. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Jaunciema 3. šķērslīnija 14B
(114. grupa, 2137. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska