18 | 10 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 21.10.2019. sēdes Nr. 43 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 21.10.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

21.10.2019. SĒDES NR. 43 DARBA KĀRTĪBA

 

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

 1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

 Jautājumu nav.

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Balasta dambis 2
(62. grupa, 93. grunts; kadastra apzīmējums 0100 062 0137);
Balasta dambja sarkanās līnijas (kadastra apzīmējums 0100 062 2125), pie Balasta dambja 2
1.2.2. V. Freimanis Kalnciema iela 9
(61. grupa, 53. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Īvandes iela 9
(106. grupa, 278. grunts)
1.2.4. V. Freimanis Turlavas iela 22
(82. grupa, 973. grunts; kadastra apzīmējums 0100 082 0935)
1.2.5. V. Freimanis Valtaiķu iela 20
(99. grupa, 438. grunts)
1.2.6. V. Freimanis Zantes iela 13
(99. grupa, 2343. grunts)
1.2.7 V. Kondrāte Ķengaraga iela 10B
(72. grupa, 465. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Maskavas iela bez numura
(125. grupa,  2043. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Krasta iela 1A
(43. grupa, 156. grunts, kadastra apzīmējums 0100 043 0072);
Krasta iela 1C
(43. grupa, 161. grunts, kadastra apzīmējums 0100 043 0091)
1.2.10. V. Kondrāte Krīdenera dambis 4
(48. grupa, 152. grunts, kadastra apzīmējums 0100 048 0139);
Grēdu iela 15
(48. grupa, 151. grunts, kadastra apzīmējums 0100 048 0145);
Grēdu iela 17
(48. grupa, 146. grunts, kadastra apzīmējums 0100 048 0140)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Juglas ielas teritorija, kadastra apzīmējums 0100 122 0009
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Marijas iela 2
(4. grupa, 2. grunts)
1.2.13. G. Šteingolde-Varna Tomsona iela 8
(24. grupa, 154. grunts)
1.2.14. G. Šteingolde-Varna Varoņu iela 13
(90. grupa, 2004. grunts)
1.2.15. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu Nr. 0100 013 0049, pie Tvaika ielas
1.2.16. G. Šteingolde-Varna Zvejniekciema iela 34
(120. grupa, 2621. grunts); Zvejniekciema iela bez numura
(120. grupa, 2631. grunts)
1.2.17. G. Šteingolde-Varna Sergeja Eizenšteina iela 81
(122. grupa, 2002. grunts)

 1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Margrietas iela 14
(60. grupa, 109. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 75
(63. grupa, 56. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Bumbieru iela 2
(64. grupa, 322. grunts)
1.3.4 E. Biseniece Birzes iela 54
(103. grupa, 104. grunts);
Birzes iela 54 k-2
(103. grupa, 64. grunts; kadastra apzīmējums 0100 103 0130)
1.3.5 V. Freimanis Beverīnas iela bez numura
(107. grupa, 334. grunts),
pie Beverīnas ielas 3;
Beverīnas ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 107 0144
1.3.6. V. Freimanis Ojāra Vācieša ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 055 9000),
pie Torņakalna ielas 32
1.3.7. V. Kondrāte Marijas iela 14
(30. grupa, 96. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Zvaigžņu iela 5
(35. grupa,  42. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 8
(9. grupa, 41. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Kalupes iela 6
(39. grupa, 19. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Jēkabpils iela 19A (39. grupa, 33. grunts)
1.3.12. V. Kondrāte Mazā Lubānas iela 16
(47. grupa, 2017. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Brīvības gatve 324
(115. grupa, 133. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Jaunciema 4. līnija 2
(114. grupa, 20. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Jaunciema gatve 231
(113. grupa, 259. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Krapes iela 1
(68. grupa, 211. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Vecāķu prospekts 193
(120. grupa, 71. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                             I. Bernovska
p.i.                                                                                                                                    V. Freimanis