22 | 11 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 25.11.2019. sēdes Nr. 48 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 25.11.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

 

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

25.11.2019. SĒDES NR. 48 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA

INSPEKTORS

ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Eiženijas iela 1C
(64. grupa, 2072. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Āgenskalna iela 1
(60. grupa, 139. grunts);
zemesgabals bez adreses
(60. grupa, 2086. grunts)
1.2.3. E. Biseniece Esplanādes iela 2A
(103. grupa, 2074. grunts; kadastra apzīmējums 0100 103 0330)
1.2.4. E. Biseniece Dzintara iela 63
(109. grupa, 84. grunts)
1.2.5. V. Freimanis Sātiņu iela 9
(82. grupa, 2566. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 082 1161)
1.2.6. V. Freimanis Cigoriņu iela 1
(55. grupa, 6. grunts)
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Lauku iela 14
(36. grupa, 99. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Augšiela 1
(37. grupa, 2003. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Zaķusalas krastmala 19
(51. grupa, 2034. grunts)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Stopiņu iela 30
(71. grupa, 2796. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Ernesta Birznieka -Upīša iela 19
(30. grupa, 2007. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 030 0123)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Emīla Dārziņa iela 9A
(84. grupa, 537. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Bēnes iela 8 (66. grupa, 290. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Dzirciema iela 67
(67. grupa, 2062. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Birzes iela 54
(103. grupa, 104. grunts);
Birzes iela 54 k-2
(103. grupa, 64. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 103 0130)
1.3.4. E. Biseniece Dzirciema iela 123
(77. grupa, 2103. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 100
(63. grupa, 165. grunts)
1.3.6. V. Freimanis Ārlavas iela 14
(55. grupa, 184. grunts)
1.3.7. G. Šteingolde-Varna Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris
(9. grupa, 28. grunts),
Kanālmalas apstādījumi
1.3.8. G. Šteingolde-Varna Aristida Briāna iela 10
(23. grupa, 76. grunts)
1.3.9. G. Šteingolde-Varna Grostonas iela 6B
(24. grupa, 2098. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Brīvības iela 191
(26. grupa, 126. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Jaunciema 4. līnija 2
(114. grupa, 20. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                              I. Bernovska