12 | 10 | 2018
A+
A-

Izstāde “Māja.Dzīvoklis 2018”

Rīgas pilsētas būvvalde 2018. gada 19., 20. un 21. oktobrī piedalīsies izstādē “Māja.Dzīvoklis 2018” un informēs nozares profesionāļus un ieinteresētās personas, kā arī uzrunās un informēs sabiedrību par jautājumiem, kuri saistīti ar būvniecības dokumentācijas sakārtošanu, būvdarbu veikšanas un sava īpašuma labiekārtošanas darbu tiesisko pusi.

Rīgas pilsētas būvvaldes darbības mērķis ir veicināt būvniecības pārraudzības procesa vienkāršošanu, caurskatāmību un tā dalībnieku izpratni par esošo kārtību, veidot harmonisku un sabalansētu pilsētvidi un uzraudzīt, lai būvniecības procesi Rīgas pilsētā noritētu likumīgi. Tādēļ izstādes “Māja. Dzīvoklis 2018” laikā Rīgas pilsētas būvvaldes darbinieki ieinteresētajām personām sniegs konsultācijas par jautājumiem, kuri saistīti ar būvniecības dokumentācijas sakārtošanu, būvdarbu veikšanas un sava īpašuma labiekārtošanas darbu tiesisko pusi.

Vairāk informācijas par izstādi var iegūt šeit.

Ar informāciju par remondarbu, pārbūves un vienkāršotas atjaunošanas darbiem dzīvoklī un labiekārtojuma elementu privātmājas pagalmā saskaņošanu Būvvaldē varat iepazīties Būvvaldes mājaslapas sadaļā Infografikas.

ŅEM VĒRĀ! No 1. septembra visa aktuālā informācija un pakalpojumi par būvniecību un pilsētvidi Rīgā atrodama mājas lapā www.rdpad.lv !

X