29 | 01 | 2021
A+
A-

Mainīta kārtība, kādā iespējams sazināties ar Arhitektūras pārvaldes darbiniekiem

Pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas nolūkā mainīta kārtība, kādā iespējams sazināties ar Rīgas pilsētas būvvaldes Arhitektūras pārvaldes darbiniekiem. Turpmāk Arhitektu nodaļai, Rīgas pilsētas kultūras pieminekļu aizsardzības nodaļai un Teritorijas plānotāju nodaļai adresēto zvanu apstrādi veiks Klientu apkalpošanas centra darbinieki, precizējot saņemto jautājumu būtību un reģistrējot zvanu Klientu attiecību vadības informācijas sistēmā. Pēc zvana reģistrēšanas klienta interesējošie jautājumi darba uzdevuma veidā tiks nodoti Arhitektūras pārvaldes darbiniekiem, kuri veiks saziņu ar klientu ne vēlāk kā 24 stundu laikā (ja zvans saņemts piektdienas pēcpusdienā, Arhitektūras pārvaldes darbinieks telefoniski sazināsies ar klientu pirmdienas laikā).

Minētā kārtība neattiecas uz zaļā koridora projektiem, kur komunikāciju ar pasūtītāju veic iestādes norīkots projektu vadītājs.

ŅEM VĒRĀ! No 1. septembra visa aktuālā informācija un pakalpojumi par būvniecību un pilsētvidi Rīgā atrodama mājas lapā www.rdpad.lv !

X