14 | 12 | 2015
A+
A-

Šodien norisināsies publiskā diskusija par Nākotnes nama rekonstrukcijas ieceri

Rīgas pilsētas būvvalde aicina ikvienu interesentu piedalīties Okupācijas muzeja rekonstrukcijas ieceres publiskajā diskusijā, kas norisināsies šodien plkst. 18:00 Rīgas domes Sēžu zālē.

Diskusijas ietvaros sabiedrība tiks iepazīstināta ar Okupācijas muzeja rekonstrukcijas ieceres risinājumiem, kas koriģēti pamatojoties uz iepriekš saņemtā Rīgas pilsētas arhitekta biroja atzinumā ietvertajiem norādījumiem. Savukārt Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvis informēs par Būvvaldē saņemtajiem viedokļiem, kas iesūtīti no šī gada 7. līdz 11. decembrim. Pēcāk diskusijas dalībniekiem būs iespējams izteikt savu viedokli un uzdot jautājumus projektētāju, Rīgas pilsētas arhitekta biroja, Būvvaldes un Okupācijas muzeja pārstāvjiem.

Pēc publiskās diskusijas noslēguma ieceres attīstītājiem Būvvaldē ne vēlāk kā līdz 2016. gada 6. janvārim Būvvaldē būs nepieciešams iesniegt Okupācijas muzeja rekonstrukcijas koriģēto ieceri, par ko Rīgas pilsētas arhitekta birojam, pamatojoties uz diskusijā izteiktajiem viedokļiem, būs jāsniedz jauns atzinums.

Ņemot vērā, ka vietu skaits Rīgas domes Sēžu zālē ir ierobežots, Būvvalde aicina personas, kas vēlas piedalīties publiskajā diskusijā klātienē, iepriekš pieteikties, nosūtot e–pastu uz edgars.butans@riga.lv. E–pastā norādot vārdu, uzvārdu un institūciju, ja tāda tiek pārstāvēta. Papildus Būvvalde informē, ka Rīgas domes mājaslapā tiks nodrošināta publiskās diskusijas tiešraide.

Būvvalde atgādina, ka diskusija tiek organizēta ar mērķi informēt sabiedrību par Okupācijas muzeja rekonstrukcijas ieceres risinājumiem, nevis par jautājumu, vai šo ieceri realizēt, vai nē. Šis jautājums jau ir atbildēts mirklī, kad ticis apstiprināts konkrētās teritorijas detālplānojums.

ŅEM VĒRĀ! No 1. septembra visa aktuālā informācija un pakalpojumi par būvniecību un pilsētvidi Rīgā atrodama mājas lapā www.rdpad.lv !

X