30 | 10 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 02.11.2020. sēdes Nr. 45 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

02.11.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

02.11.2020. SĒDES NR. 45 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Balasta dambis 20
(62. grupa, 76. grunts)
1.2.2. V. Freimanis Bauskas iela 21
(53. grupa, 262. grunts)
1.2.3. V. Freimanis Putnu iela 11
(73. grupa, 15. grunts)
1.2.4. V. Freimanis Jaunpils iela bez numura
(75. grupa, 2256. grunts),
pie Jaunpils ielas 13
1.2.5. V. Kondrāte Sesku iela
(71. grupa, 1129. grunts, kadastra apzīmējums 0100 071 1115);
Sesku iela 56A (71. grupa, 948. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Toma iela 3
(48. grupa, 2069. grunts)
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Ezermalas iela 6A
(85. grupa, 230. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Kokneses prospekts 2
(84. grupa, 101. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Kuldīgas iela 26
(60. grupa, 164. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Slokas iela 126
(80. grupa, 2218. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Progresa iela 6A
(93. grupa, 84. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Irbenes ielas sarkanās līnijas (107. grupa, 56. grunts), pie Irbenes ielas 19A;
Ilūkstes ielas sarkanās līnijas (71. grupa, 478. grunts kadastra apzīmējums 0100 071 0361),
pie Ilūkstes ielas 87;
Kuldīgas ielas sarkanās līnijas (63. grupa, 9999. grunts kadastra apzīmējums 0100 063 9000),
pie Daugavgrīvas ielas 52
1.3.5. V. Freimanis Apuzes iela 45A
(99. grupa, 2374. grunts);
Skrīnes iela 1
(99. grupa, 2195. grupa; kadastra apzīmējums 0100 099 0285)
1.3.6. V. Freimanis Zāļu ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 073 0055,
pretī Ziepniekkalna ielai 20
1.3.7. V. Kondrāte Ģertrūdes iela 111
(32. grupa, 72. grunts),
1.3.8. V. Kondrāte Jeruzalemes iela 6
(19. grupa, 84. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Viļānu iela 19
(46. grupa, 26. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Prūšu iela 4
(78. grupa, 2032. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Maskavas iela bez numura
(78. grupa, 334. grunts),
pie Maskavas ielas 260 k-3 un
pie Maskavas ielas 258 k-2
1.3.12. V. Kondrāte Dzelzavas iela 19
(70. grupa, 2097. grunts),
1.3.13. V. Kondrāte Sakņu ielas teritorija, kadastra apzīmējums 0100 125 9003,
pie Sakņu ielas 84;
Rudzu ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 113 9010, pie Rudzu ielas 7;
Volguntes ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 076 9004, pie Apuzes ielas 7
1.3.14. V. Kondrāte Kundziņsalas 7. šķērslīnija, kadastra apzīmējums 01000962040,
pie Kundziņsalas 7. šķērslīnijas 5B
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Pakalniešu iela 7
(91. grupa, 214. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Ciemupes iela 2
(92. grupa, 316. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Vitrupes iela 29
(68. grupa, 170. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 068 0248)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 013 9000, pie ēkas Rankas ielā 7
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Puikules iela 19A
(120. grupa, 2567. grunts)
1.3.20. G. Šteingolde-Varna Meža prospekts 11
(90. grupa, 14. grunts)
1.3.21. G. Šteingolde-Varna Ganību dambis 53
(13. grupa, 2038. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 013 0139)
1.3.22. G. Šteingolde-Varna Emmas iela 8B
(113. grupa, 408. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 113 0400)
1.3.23. G. Šteingolde-Varna Vecmīlgrāvja 1. līnija 46
(111. grupa, 59. grunts)
1.3.24. G. Šteingolde-Varna Rūpnīcas iela,
kadastra apzīmējums 0100 113 0023,
pie zemesgabala Rūpnīcas ielā 8

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                          I. Bernovska