02 | 10 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 05.10.2020. sēdes Nr. 41 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

05.10.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

05.10.2020. SĒDES NR. 41 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Eiženijas iela 9
(64. grupa, 2112. grunts; kadastra apzīmējums 0100 064 0282)
1.2.2. E. Biseniece Tāšu iela 10 (82. grupa, 2249. grunts)
1.2.3. E. Biseniece Vienības gatve 156
(107. grupa, 107. grunts)
1.2.4. E. Biseniece Spulgas ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 107 9003), posmā no Graudu ielas līdz Bātas ielai
1.2.5. V. Kondrāte Krišjāņa Barona iela 99C
(27. grupa, 2015. grunts; kadastra apzīmējums 0100 027 0024)
1.2.6. V. Kondrāte Skanstes iela 70
(24. grupa, 1. grunts);
Skanstes iela 3
(17. grupa, 63. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Mazā Rencēnu iela
(121. grupa, 1599. grunts, kadastra apzīmējums 0100 121 1598)
1.2.8. V. Kondrāte Lubānas iela 102
(121. grupa, 1602. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Krāsotāju iela 7
(34. grupa, 2010. grunts)
1.2.10. V. Kondrāte Krustpils iela bez numura
(126. grupa, 2080. grunts);
Krustpils iela 153
(126. grupa, 2027. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Blaumaņa iela 23
(30. grupa, 39. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Kaivas iela 47B
(92. grupa, 412. grunts; kadastra apzīmējums 0100 092 0359)
1.2.13. G. Šteingolde-Varna Hipokrāta iela 4
(122. grupa, 2117. grunts)
1.2.14. G. Šteingolde-Varna Kaķasēkļa dambis 31
(130. grupa, 133. grunts)
1.2.15. G. Šteingolde-Varna Gāršas iela 14
(120. grupa, 845. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Daugavgrīvas iela 83
(63. grupa, 70. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Mazā Apakšgrāvja iela 5
(97. grupa, 90. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Jūrmalas gatve 78D
(93. grupa, 344. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Bātas iela 11 (107. grupa, 90. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Apuzes iela 19 (81. grupa, 139. grunts)
1.3.6. E. Biseniece Bauskas iela 205A
(119. grupa, 2091. grunts)
1.3.7. E. Biseniece Kabiles iela 26
(106. grupa, 102. grunts; kadastra apzīmējums 0100 106 0965)
1.3.8. V. Kondrāte Neatkarības laukums
(9. grupa, 51. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Bruņinieku iela 77
(33. grupa, 107. grunts)
1.3.10. V. Kondrāte Stabu iela 119
(32. grupa, 23. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Steigas iela 12
(71. grupa, 2732. grunts)
1.3.12. V. Kondrāte Ūnijas iela 52
(70. grupa, 213. grunts)
1.3.13. V. Kondrāte Annas Sakses iela 2 (84. grupa, 73. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Strautu iela 26
(121. grupa, 526. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Aglonas iela 54
(78. grupa, 123. grunts; kadastra apzīmējums 0100 078 0477)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Vecmīlgrāvja 1. līnija 46
(111. grupa, 59. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                          I.. Bernovska