03 | 07 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 06.07.2020. sēdes Nr. 28 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

06.07.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

06.07.2020. SĒDES NR. 28 DARBA KĀRTĪBA

 

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

 Jautājumu nav.

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU 

NR. RAJONA

INSPEKTORS

ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Freimanis Dauguļu iela 26

(105. grupa, 517. grunts; kadastra apzīmējums 0100 105 0553)

1.2.2. V. Freimanis Spulgas ielas sakanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 107 9003),
posmā no Graudu ielas līdz Bātas ielai
1.2.3. V. Kondrāte Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas centrālās pasažieru stacijas kompleksās apbūves” 4 kārta: posmā no Maskavas ielas līdz Lāčplēša ielai
1.2.4. V. Kondrāte Ilūkstes iela 109
(71. grupa, 1542. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Viļānu ielas sarkanās līnijas ar kadastra apzīmējumu 0100 046 2056, pie Viļānu ielas 14
1.2.6. V. Kondrāte Pildas iela 1
(71. grupa, 207. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Dzelzavas iela 120C
(92. grupa, 2594. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Dzelzavas iela 110
(71. grupa, 1316. grunts),
1.2.9. V. Kondrāte Ulbrokas iela 34A
(92. grupa, 2324. grunts, kadastra apzīmējums 0100 092 0183);
Ulbrokas ielas sarkanās līnijas
(92. grupa, 9013. grunts),
pie Ulbrokas ielas 34A
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Krišjāņa Valdemāra iela 62
(24. grupa, 342. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 024 0405)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Līču iela 9
(113. grupa, 2050. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Puikules iela 20
(120. grupa, 53. grunts, kadastra apzīmējums 0100 120 1256)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. V. Freimanis Baltā iela 5
(63. grupa, 41. grunts)
1.3.2. V. Freimanis Bauskas iela 47
(53. grupa, 206. grunts)
1.3.3. V. Freimanis Beverīnas iela bez numura
(107. grupa, 334. grunts),
pie Beverīnas ielas 3
1.3.4. V. Freimanis Pārslas iela 3
(56. grupa, 136. grunts; kadastra apzīmējums 0100 056 0337)
1.3.5. V. Kondrāte Ģertrūdes iela 121
(32. grupa, 110. grunts),
Ģertrūdes iela 123
(32. grupa, 109. grunts),
1.3.6. V. Kondrāte A. Čaka iela 97 (33. grupa, 36. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Vaidavas iela 15A
(70. grupa, 2114. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Zileņu iela 14
(70. grupa, 10. grunts, kadastra apzīmējums 0100 070 0027),
pie Zileņu ielas 12  
1.3.9. G. Šteingolde-Varna Negaisa iela 9
(127. grupa, 463. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Murjāņu iela 99
(124. grupa, 2034. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Miera iela 54
(26. grupa, 90. grunts),
pie ēkas Miera ielā 54B
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals bez adreses, kadastra apzīmējums 0100 091 2152, Lizuma ielas un Brīvības gatves krustojumā
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Linezera iela 3
(92. grupa, 336. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Juglas iela 10
(92. grupa, 314. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Baibas iela 2
(127. grupa, 173. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Vecmīlgrāvja 1. līnija 46
(111. grupa, 59. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals bez adreses, kadastra apzīmējums 0100 124 2067,
starp dzīvojamām ēkām
Rīgā, Murjāņu ielā 56 un Juglas ielā 49
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Ganību dambis 61
(13. grupa, 2038. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 013 0142)
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Atlantijas iela 87
(120. grupa, 2456. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                      I. Bernovska