05 | 06 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 08.06.2020. sēdes Nr. 24 darba kārtība

UZMANĪBU!

ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU “COVID-19” VĪRUSA DĒĻ, RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS SĒDES UZ LAIKU TIEK SLĒGTAS, APMEKLĒTĀJI SĒDĒS NETIEK PIEŅEMTI!

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

08.06.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

08.06.2020. SĒDES NR. 24 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1. E. Biseniece Morica iela 22
(64. grupa, 160. grunts)

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

 

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Kondrāte Brīvības iela 188
(27. grupa, 71. grunts)
1.2.2. V. Kondrāte Laboratorijas iela 2
(35. grupa, 49. grunts);
Aleksandra Čaka iela 124
(35. grupa, 53. grunts)
1.2.3. V. Kondrāte Krustpils iela 6E (121. grupa, 300. grunts, kadastra apzīmējums 0100 121 0967)
1.2.4. V. Kondrāte Žagatu iela11
(70. grupa, 516. grunts)
1.2.5. G. Šteingolde-Varna Hanzas iela 14I
(18. grupa, 2007. grunts)
1.2.6. G. Šteingolde-Varna Bukultu iela 1D
(14. grupa, 78. grunts, kadastra apzīmējums 0100 014 0077)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Imantas 6. līnija 3C
(93. grupa, 630. grunts; kadastra apzīmējums 0100 093 0602)
1.3.2. E. Biseniece Slokas iela 179
(80. grupa, 2144. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Tālavas gatve 7
(117. grupa, 203. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Loka ielas sarkanās līnijas (80. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 080 9006), pie Loka ielas 14;
Kuldīgas ielas sarkanās līnijas (60. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 060 9003),
pie Kuldīgas ielas 31
1.3.5. E. Biseniece Baseina iela 2 (76. grupa, 333. grunts)
1.3.6. V. Kondrāte Lāčplēša iela 73
(31. grupa, 2008. grunts),
pie Lāčplēša ielas 73A
1.3.7. V. Kondrāte Lokomotīves ielas sarkanās līnijas
(126. grupa, 2061. grunts),
pie Lokomotīves ielas 141
1.3.8. V. Kondrāte Maskavas iela 250
(72. grupa, 410. grunts)
1.3.9. G. Šteingolde-Varna Juglas iela 2C
(92. grupa, 68. grunts);
Juglas iela 2
(92. grupa, 98. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Trīsciema 5. līnija 1
(113. grupa, 2628. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Atlantijas iela 87
(120. grupa, 2456. grunts)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Aplokciema iela bez numura
(68. grupa, 2006. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska