11 | 09 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 14.09.2020. sēdes Nr. 38 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

14.09.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

14.09.2020. SĒDES NR. 38 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

NR. RAJONA
INSPEKTORS

ZEMES GABALA

ADRESE

1. 2. 3.
1.1.1. V. Freimanis Bātas iela 4
(107. grupa, 83. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 107 0613);
Bātas ielas sarkanās līnijas
(107. grupa, 387. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 107 0142),
pie Bātas ielas 4

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece K. Barona iela 57
(28. grupa, 80. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Anniņmuižas bulvāris 77
(80. grupa, 2092. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 080 0640)
1.2.3. E. Biseniece Hipokrāta iela 2
(122. grupa, 2078. grunts);
Sedas iela 12 (122. grupa, 336. grunts)
1.2.4. V. Kondrāte Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas centrālās pasažieru stacijas kompleksās apbūves”
4 kārta: posmā no Maskavas ielas līdz Lāčplēša ielai
1.2.5. V. Kondrāte Matīsa iela 79
(34. grupa, 105. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Krustpils iela 53
(121. grupa, 1225. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Vagonu ielas sarkanās līnijas
(38. grupa, 9001. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Malēju ielas sarkanās līnijas (121. grupa, 9999. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 121 4199), pie Malēju ielas 4
1.2.9. V. Kondrāte Krasta iela 84
(72. grupa, 181. grunts)
1.2.10. V. Kondrāte Mores iela 38
(95. grupa, 2065. grunts)
1.2.11. V. Kondrāte Paegļu iela 15
(120. grupa, 2598. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Antonijas iela 21
(19. grupa, 2000. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0141);
Strēlnieku iela 4D
(19. grupa, 143. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 019 0142)
1.2.13. G. Šteingolde-Varna Augusta Deglava iela 148 k-1
(121. grupa, 2833. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. V. Kondrāte Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela 18 (121. grupa, 149. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Jūrmalas gatve 114
(82. grupa, 336. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Margrietas iela 18
(60. grupa, 121. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Saldus iela 12 (66. grupa, 100. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Imantas 6. līnija 14A
(93. grupa, 244. grunts)
1.3.6. E. Biseniece Dzirciema iela 20 k-3
(64 .grupa, 44. grunts; kadastra apzīmējums 0100 064 0379)
1.3.7. E. Biseniece Jūrmalas gatve 37C
(93. grupa, 322. grunts)
1.3.8. V. Freimanis Rudbāržu iela 9
(75. grupa, 674. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Laidzes iela 11
(75. grupa, 474. grunts)
1.3.10. V. Freimanis Īvandes iela 7
(106. grupa, 279. grunts)
1.3.11. V. Freimanis Daibes iela 3
(105. grupa, 2111. grunts)
1.3.12. V. Freimanis Rudbāržu iela 6
(75. grupa, 348. grunts),
pie Ozolnieku ielas 6
1.3.13. V. Kondrāte Ūnijas ielas sarkanās līnijas, zemesgabalā ar kadastra apzīmējumu 0100 070 9002, pie Ūnijas ielas 24
1.3.14. V. Kondrāte Dzelzavas iela 19
(70. grupa, 2097. grunts),
1.3.15. V. Kondrāte Augusta Deglava iela 106
(71. grupa, 2786. grunts)
1.3.16. V. Kondrāte Priežu iela 5
(kadastra apzīmējums 0100 016 0092)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Tomsona iela 39
(24. grupa, 2058. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Miera iela 54
(26. grupa, 90. grunts),
pie ēkas Miera ielā 54B
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Struktoru iela bez numura
(89. grupa, 2172. grunts),
pie ēkas Struktoru ielā 4A

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                          I. Bernovska