13 | 11 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 16.11.2020. sēdes Nr. 47 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

16.11.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

16.11.2020. SĒDES NR. 47 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. V. Freimanis Durbes iela 2
(61. grupa, 19. grunts; kadastra apzīmējums 0100 061 0213);
Aisteres iela 10 k-1
(61. grupa, 2053. grunts);
Nameja krastmalas sarkanās līnijas,
kadastra apzīmējums 0100 061 2083;
Nameja krastmalas sarkanās līnijas,
kadastra apzīmējums 0100 061 2039;
Ūdens ielas sarkanās līnijas,
kadastra apzīmējums 0100 061 2082
1.2.2. V. Freimanis Jūrmalas gatves sarkanās līnijas,
kadastra apzīmējums 0100 093 0087,
pie krustojuma ar Muižas ielu;
Dumbrāja ielas sarkanās līnijas,
kadastra apzīmējums 0100 093 2143
1.2.3. V. Freimanis Jelgavas iela 14
(50. grupa, 120. grunts; kadastra apzīmējums 0100 050 0072);
Jelgavas iela 16
(50. grupa, 122. grunts; kadastra apzīmējums 0100 050 0073);
Jelgavas iela 18
(50. grupa, 188. grunts; kadastra apzīmējums 0100 050 0074)
1.2.4. V. Freimanis Dāliju iela 23B
(105. grupa, 377. grunts; kadastra apzīmējums 0100 105 0358);
Dāliju ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 105 0014);
Upesgrīvas ielas sarkanās līnijas
(kadastra apzīmējums 0100 105 0233)
1.2.5. V. Kondrāte Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas centrālās pasažieru stacijas kompleksās apbūves realizācija
1.2.6. V. Kondrāte Dzērvju iela 2
(47. grupa, 129. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Augusta Deglava iela 148 k-1
(121. grupa, 2833. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Toma iela 3
(48. grupa, 2069. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Malēju ielas sarkanās līnijas (121. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 121 4199),
pie Malēju ielas 4;
Malēju iela 4A
(121. grupa,  2392. grunts)
1.2.10. G. Šteingolde-Varna Paegļu iela 15
(120. grupa, 2598. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Roberta Feldmaņa iela 9
(84. grupa, 2040. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. V. Freimanis Kuldīgas iela 45A
(64. grupa, 2049. grunts)
1.3.2. V. Freimanis Talsu iela,
kadastra apzīmējums 0100 057 0129,
pie Eduarda Smiļģa ielas 41;
Eduarda Smiļģa iela,
kadastra apzīmējums 0100 057 2071,
pie Eduarda Smiļģa ielas 41
1.3.3. V. Freimanis Imulas iela 14
(106. grupa, 344. grunts; kadastra apzīmējums 0100 106 0929)
1.3.4. V. Freimanis Vaiņodes iela 7
(74. grupa, 458. grunts)
1.3.5. V. Freimanis Jelgavas iela 59
(54. grupa, 2023. grunts)
1.3.6. V. Kondrāte Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela 18 (121. grupa, 149. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Dārziņu 30. līnija
(kadastra apzīmējums 0100 125 0157), pie Dārziņu 31. līnijas 20
1.3.8. V. Kondrāte Patversmes iela 5
(16. grupa, 84. grunts)
1.3.9. G. Šteingolde-Varna Sporta iela 15
(24. grupa, 2088. grunts)
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals ar kadastra
apzīmējumu 0100 091 2136,
pie Juglas kanāla, blakus būvei Brīvības gatvē 417A
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Kokneses prospekts 29
(94. grupa, 45. grunts)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Veiksmes iela, kadastra
apzīmējums 0100 120 9008,
pie zemesgabala Veiksmes ielā 11
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Kalmju iela 1A
(113. grupa, 2519. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                         I. Bernovska