23 | 08 | 2019
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 26.08.2019. sēdes Nr. 35 darba kārtība

APSTIPRINU:
V. Stepaņenko

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJS

RĀTSLAUKUMS 1; 26.08.2019. PLKST. 11.00
511. kabinets

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

26.08.2019. SĒDES NR. 35 DARBA KĀRTĪBA

1.IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

 1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Dumbrāja iela 27B
(93. grupa, 117. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Rojas iela 18
(108. grupa, 98. grunts)
1.2.3. E. Biseniece Īvandes iela 9
(106. grupa, 278. grunts)
1.2.4. E. Biseniece Šautuves iela 8
(73. grupa, 87. grunts)
1.2.5. E. Biseniece Vienības gatve 45
(54. grupa, 101. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Zemitānu iela 9
(35. grupa, 156. grunts)
1.2.7. V. Kondrāte Dzērvju iela 12
(72. grupa, 2140. grunts)
1.2.8. V. Kondrāte Zaķusalas krastmala 19
(51. grupa, 2034. grunts)
1.2.9. V. Kondrāte Ulbrokas iela 30
(92. grupa, 191. grunts, kadastra apzīmējums 0100 092 0181);
Ulbrokas ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 092 9013, pie Ulbrokas ielas 30
1.2.10. V. Kondrāte Dzelzavas iela bez numura
(70. grupa, 2033. grunts)
1.2.11. G. Šteingolde-Varna Tomsona iela 8
(24. grupa, 154. grunts)
1.2.12. G. Šteingolde-Varna Turaidas iela 1A
(70. grupa, 627. grunts)
1.2.13. G. Šteingolde-Varna Atlasa iela 7A
(87. grupa, 274. grunts; kadastra apzīmējums 0100 087 0268)
1.2.14. G. Šteingolde-Varna Atlasa iela 12
(87. grupa, 357. grunts);
Augstrozes iela 2C
(87. grupa, 285. grunts, kadastra apzīmējums 0100 087 0238);
Augstrozes ielas teritorija
(kadastra apzīmējums 0100 087 0114)
1.2.15. G. Šteingolde-Varna Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 096 2009, Kundziņsalā

 1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Šampētera iela 85
(81. grupa, 116. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Spilves iela 25A
(77. grupa, 190. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Codes iela 8 (106. grupa, 136. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Zaļenieku iela 18
(79. grupa, 170. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Liepājas iela 62
(75. grupa, 366. grunts)
1.3.6. E. Biseniece Skaistkalnes iela 15
(73. grupa, 208. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Artilērijas iela 69
(34. grupa, 129. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Dzirnavu iela 86/88
(30. grupa, 70. grunts)
1.3.9. V. Kondrāte Slāvu iela 21
(71. grupa, 49. grunts),
pie Slāvu ielas 23 k-1
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Hospitāļu iela 43
(25. grupa, 23. grunts)
1.3.11. G. Šteingolde-Varna Melderu iela 1
(127. grupa, 26. grunts)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Saulkrastu iela 2 k-5
(85. grupa, 2055. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 1. līnija 53
(88. grupa, 25. grunts),
Rīgas 37.vidusskolas teritorijā
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Katrīnas dambis 22A, 22B
(12. grupa, 97. grunts),
pie ēkas Katrīnas dambī 22A

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                              I. Bernovska