23 | 10 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 26.10.2020. sēdes Nr. 44 darba kārtība

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

26.10.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

26.10.2020. SĒDES NR. 44 DARBA KĀRTĪBA

 

  1. Iesniegumu izskatīšana

 

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Vienības gatve 156
(107. grupa, 107. grunts)
1.2.2. E. Biseniece Codes iela 20A
(106. grupa, 1043. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 106 1038)
1.2.3. V. Freimanis Liepājas iela 49
(105. grupa, 98. grunts; kadastra apzīmējums 0100 105 0480);
Liepājas ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 105 9007;
Brūkleņu ielas sarkanās līnijas, kadastra apzīmējums 0100 105 9005
1.2.4. V. Kondrāte Aizvaru iela 18A
(71. grupa, 2402. grunts,
kadastra apzīmējums 0100 071 0523)
1.2.5. V. Kondrāte Saktas iela bez numura
(70. grupa, 2084. grunts)
1.2.6. G. Šteingolde-Varna Hipokrāta iela 4
(122. grupa, 2117. grunts)
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Kokneses prospekts 2
(84. grupa, 101. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Margrietas iela 18
(60. grupa, 121. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Finiera iela 6
(97. grupa, 13. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 097 0515)
1.3.3. E. Biseniece Kooperatīva ielas sarkanās līnijas (93. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 093 0089),
pie Vecumnieku ielas 46
1.3.4. E. Biseniece Balasta dambis 56
(62. grupa, 59. grunts)
1.3.5. E. Biseniece Ķīpsalas iela 49
(62. grupa, 2018. grunts)
1.3.6. E. Biseniece Kabiles iela 26
(106. grupa, 102. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 106 0965)
1.3.7. E. Biseniece Lutriņu iela 8A
(105. grupa, 494. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 105 0487)
1.3.8. V. Freimanis Kolkasraga iela 16
(56. grupa, 247. grunts)
1.3.9. V. Freimanis Apuzes iela 45A
(99. grupa, 2374. grunts);
Skrīnes iela 1
(99. grupa, 2195. grupa; kadastra apzīmējums 0100 099 0285);
Jūrkalnes iela bez numura
(99. grupa, 2142. grunts);
Jūrkalnes iela bez numura
(99. grupa, 110. grunts);
Skrīnes ielas sarkanās līnijas (99. grupa, 2194. grunts);
Apuzes iela 49 (99. grupa, 287. grunts; kadastra apzīmējums 0100 099 0284)
1.3.10. V. Freimanis Cēres iela 81
(106. grupa, 857. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 106 0935)
1.3.11. V. Freimanis Bātas iela 11
(107. grupa, 90. grunts)
1.3.12. V. Freimanis Ojāra Vācieša iela 43
(55. grupa, 54. grunts)
1.3.13. V. Kondrāte Eglaines iela 24
(78. grupa, 2027. grunts)
1.3.14. V. Kondrāte Kojusalas iela 15
(48. grupa, 32. grunts)
1.3.15. V. Kondrāte Strautu ielas sarkanās līnijas
ar kadastra
apzīmējumu 0100 121 9016,
pie Strautu ielas 34
1.3.16. V. Kondrāte Ulbrokas iela 21
(92. grupa, 2550. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Miera iela 95
(25. grupa, 92. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Skolas iela 3
(20. grupa, 126. grunts)
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Mazās Juglas ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 123 9001,
pie Mazās Juglas ielas 9
1.3.20. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 1. šķērslīnija 2
(87. grupa, 6. grunts)
1.3.21. G. Šteingolde-Varna Kalmju iela 1A
(113. grupa, 2519. grunts)
1.3.22. G. Šteingolde-Varna Ziemeļblāzmas iela 41
(111. grupa, 139. grunts)
1.3.23. G. Šteingolde-Varna Čiekurkalna 1. šķērslīnija 12
(85. grupa, 114. grunts)

Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska