24 | 04 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 27.04.2020. sēdes Nr. 18 darba kārtība

UZMANĪBU!

ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU “COVID-19” VĪRUSA DĒĻ, RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS SĒDES UZ LAIKU TIEK SLĒGTAS, APMEKLĒTĀJI SĒDĒS NETIEK PIEŅEMTI!

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

27.04.2020. PLKST. 11.00
Virtuāli, platformā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

27.04.2020. SĒDES NR. 18 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Kurzemes prospekts 117
(117. grupa, 4. grunts)
1.2.2. V. Kondrāte Biķernieku iela 13A
(89. grupa, 2100. grunts);
Biķernieku ielas sarkanās līnijas ar kadastra apzīmējumu 0100 089 9001, pie Biķernieku ielas 13A
1.2.3. G. Šteingolde-Varna Juglas iela 5 k-3
(92. grupa, 2147. grunts);
Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 092 2234
1.2.4. G. Šteingolde-Varna Palsas iela 39(92. grupa, 22. grunts); Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 124 9003, pie Kvēles ielas 24;
Malienas ielas teritorija, kadastra apzīmējums 0100 122 0253,
pie Malienas ielas 31
1.2.5. G. Šteingolde-Varna Siguldas prospekts 41
(94. grupa, 209. grunts)
1.2.6. K. Vilciņa Trijādības iela 4
(49. grupa, 32. grunts)
1.2.7. K. Vilciņa Codes iela 43
(106. grupa, 336. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Lēpju iela 7
(103. grupa, 11. grunts)
1.3.2. E. Biseniece Zemesgabals bez adreses
(67. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 067 2138);
Iļģuciema ielas sarkanās līnijas,
pie Iļģuciema ielas 6
1.3.3. K. Vilciņa Sējas iela 10
(106. grupa, 981. grunts)
1.3.4. K. Vilciņa Irbenes iela 19
(107. grupa, 2079. grunts),
pie ēkas Irbenes ielā 19A
1.3.5. V. Kondrāte Krišjāņa Barona iela 98
(33. grupa, 24. grunts);
Krišjāņa Barona iela 98
(33. grupa, 133. grunts)
1.3.6. V. Kondrāte Jaunsaimnieku iela 10
(125. grupa, 133. grunts)
1.3.7. V. Kondrāte Pārmiju iela 14A
(78. grupa, 491. grunts)
1.3.8. V. Kondrāte Līņu iela 3
(125. grupa, 4309. grunts)
1.3.9. G. Šteingolde-Varna Citadeles ielas teritorija,
kadastra apzīmējums 0100 010 0062,
pie Republikas laukuma 2
1.3.10. G. Šteingolde-Varna Miera iela 54
(26. grupa, 90. grunts),
pie ēkas Miera ielā 54B
1.3.11. K. Vilciņa Ābolu iela 15
(107. grupa, 2338. grunts)
1.3.12. K. Vilciņa Kantora iela 21
(105. grupa, 145. grunts)
1.3.13. K. Vilciņa Zalves iela 3
(76. grupa, 554. grunts)
1.3.14. K. Vilciņa Kantora iela 35A
(105. grupa, 526. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                             I. Bernovska