27 | 03 | 2020
A+
A-

Rīgas domes apstādījumu saglabāšanas komisijas 30.03.2020. sēdes Nr. 14 darba kārtība

UZMANĪBU!

ŅEMOT VĒRĀ VALSTĪ IZSLUDINĀTO ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU “COVID-19” VĪRUSA DĒĻ, RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS SĒDES UZ LAIKU TIEK SLĒGTAS, APMEKLĒTĀJI SĒDĒS NETIEK PIEŅEMTI!

APSTIPRINU:
I. Bernovska

_________________________

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU
SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS
PRIEKŠSĒDĒTĀJA

30.03.2020. PLKST. 11.00
VIrtuāli, programmā Microsoft Teams

RĪGAS DOMES APSTĀDĪJUMU SAGLABĀŠANAS KOMISIJAS

30.03.2020. SĒDES NR. 14 DARBA KĀRTĪBA

1. IESNIEGUMU IZSKATĪŠANA

1.1. PĀRKĀPUMU IZSKATĪŠANA PAR PATVAĻĪGU KOKU CIRŠANU VAI KOKU BOJĀŠANU

Jautājumu nav.

1.2. PAR KOKU CIRŠANU SAISTĪBĀ AR BŪVNIECĪBAS JAUTĀJUMU

NR. RAJONA
INSPEKTORS
ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.2.1. E. Biseniece Rail Baltica “Starptautiskās lidostas “Rīga”” dzelzceļa stacijas saistītās infrastruktūras un estakādes I kārtas: posms no Zolitūdes ielas līdz dzelzceļa stacijai starptautiskajā lidostā “Rīga” būvniecība
1.2.2. E. Biseniece Birzes iela 27
(103. grupa, 32. grunts);
Birzes iela 27A
(103. grupa, 121. grunts)
1.2.3. K. Vilciņa Ziepniekkalna iela 21B
(73. grupa, 359. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 073 0537)
1.2.4. V. Kondrāte Brīvības iela 188
(27. grupa, 71. grunts)
1.2.5. V. Kondrāte Tīnūžu iela 1A
(121. grupa, 306. grunts)
1.2.6. V. Kondrāte Dzērvju iela 2
(47. grupa, 129. grunts)
1.2.7. G. Šteingolde-Varna Laktas iela 9
(17. grupa, 2026. grunts)
1.2.8. G. Šteingolde-Varna Auduma iela 29
(91. grupa, 2195. grunts)
1.2.9. G. Šteingolde-Varna Emīla Dārziņa iela 9A
(84. grupa, 537. grunts)

1.3. PAR KOKU CIRŠANU TERITORIJAS KOPŠANAS NOLŪKOS

NR. RAJONA INSPEKTORS ZEMES GABALA ADRESE
1. 2. 3.
1.3.1. E. Biseniece Ceriņu iela 13
(82. grupa, 754. grunts;
kadastra apzīmējums 0100 082 0590)
1.3.2. E. Biseniece Vaidelotes iela 14
(67. grupa, 280. grunts)
1.3.3. E. Biseniece Imantas 3. līnija 2
(93. grupa, 107. grunts)
1.3.4. E. Biseniece Usmas iela 10 (64. grupa, 46. grunts);
Rīgā, zemesgabalā bez adreses (64. grupa, 465. grunts),
pie Usmas ielas 10
1.3.5. K. Vilciņa Sējas iela 32 (106. grupa, 814. grunts; kadastra apzīmējums 0100 106 0800); Sējas ielas sarkanās līnijas
(106. grupa, 9999. grunts; kadastra apzīmējums 0100 106 0389),
pie Sējas ielas 32
1.3.6. K. Vilciņa Beverīnas iela bez numura
(107. grupa, 334. grunts),
pie Beverīnas ielas 3
1.3.7. K. Vilciņa Jelgavas iela 63
(54. grupa, 18. grunts),
pie mājas Satiksmes ielā 3
1.3.8. K. Vilciņa Zolitūdes iela 52B
(99. grupa, 713. grunts)
1.3.9. K. Vilciņa Bišu iela 1
(58. grupa, 58. grunts)
1.3.10. K. Vilciņa Friča Brīvzemnieka iela 7
(54. grupa, 27. grunts)
1.3.11. V. Kondrāte Vestienas iela 30
(kadastra apzīmējums 0100 071 0137)
1.3.12. G. Šteingolde-Varna Kraujas iela 2
(127. grupa, 254. grunts)
1.3.13. G. Šteingolde-Varna Burtnieku iela 14
(116. grupa, 123. grunts)
1.3.14. G. Šteingolde-Varna Ainažu iela 12
(92. grupa, 239. grunts)
1.3.15. G. Šteingolde-Varna Tvaika iela 31
(68. grupa, 287. grunts)
1.3.16. G. Šteingolde-Varna Tilta iela 14
(16. grupa, 93. grunts)
1.3.17. G. Šteingolde-Varna Brēmenes iela 21
(84. grupa, 2083. grunts)
1.3.18. G. Šteingolde-Varna Stokholmas iela 24
(84. grupa, 272. grunts);
Zemesgabals ar kadastra apzīmējumu 0100 084 0271
1.3.19. G. Šteingolde-Varna Kārļa Vatsona iela 21
(84. grupa, 451. grunts)

 Apstādījumu inspekcijas vadītāja                                                                                           I. Bernovska